✧✧ PRE-ORDER Natalia's album today! ✧✧

Z chaosu w radość- wywiad 5 z Aleksandrą Józwik (SEO & medytacja)

 

 Dzisiejszy wywiad zawiera bardzo dużo pytań, które warto sobie zadać. Moim gościem jest Aleksandra Józwik, online marketingiem zajmuje się od 8 lat. Swoją karierę rozpoczeła w poradni dietetycznej online a następnie zaczynając od copywritingu dotarła do stanowiska specjalistki SEO. Dzięki temu lepiej rozumie, jak zlożonym procesem jest pozycjonowanie i zapewnianie pierwszych pozycji w wyszukiwarce. Ola prywatnie uwielbia gotować, ostatnio głównie dania kuchni koreańskiej, czytać i aktywnie spędzać czas na górskich szlakach. Poruszamy z Olą wiele wątków od zmian życiowych, terapii, pracy z ciałem i radzenia sobie z błąkającym się umysłem do jogi oraz medytacji.

🍀Jak Ola wyszła z pozornie uporządkowanego chaosu?Jak wyszła ze smutku, uczucia ciężkości, i jak wprowadziła swoje zmiany w życie? 🍀 Czy też masz listę punktów które nie przynoszą radości i chcesz spróbować to zmienić? 🍀Skąd wiesz, czy robisz coś dobrze w swoim życiu? Czy terapia, praca z ciałem i medytacja mogą pomóc? 🍀Czy Twoje życie też jest jak obraz i patrzysz tylko w jeden punkt zamiast zmieniać perspektywę patrzenia na swoje życie? 🍀Skąd wiesz, że jesteś wystarczająco dobry? Jak radzić sobie z intensywnymi emocjami? 🍀Czy zapisywanie tego, czego doświadczamy, może nam pomóc?🍀 A co to tak naprawdę znaczy kochać siebie?

🍀Odmówiłbyś sobie odpoczynku?🍀 Masz wpisane wolne w swoim kalendarzu? 🍀Dlaczego jesteś smutny/a? Dlaczego jesteś zmęczony/a? Dlaczego (dodaj swoje pytanie).....? Czy boimy się wyciszyć i usiąść do medytacji, bo wtedy nasze emocje i pytania wyjdą na wierzch i trzeba to przepracować? Z emocjami i uczuciem możesz pracować powoli każdego dnia. Nie musisz się ścigać i robić wszystkiego w tydzień. Bo czasem wystarczy spojrzeć na siebie jak na małe dziecko i zadać proste pytanie dlaczego....i posłuchać co się wynurzy z głębi Twojej duszy.

 Serdecznie zapraszam Cię do posłuchania tego wywiadu!

🌷Kilka słów ode mnie :)  Bardzo interesują mnie procesy zaczynając od uczenia się czegoś od podstaw, procesy twórcze - dyskomfort z tym związany i bliskie rozmowy, które bardzo kocham. Robienie czegoś od początku to zmaganie się ze zmianą, podejmowanie ważnych decyzji w różnych momentach życia, aby odnaleźć swoją radość, równowagę, spokój wewnętrzny, spełnienie prywatne i zawodowe. Radzenie sobie z potrzebą, chęcia tworzenia która puka do naszych drzwi i emocjami, ktore sie z tym wiążą.

🌷Aby pokazać Wam różne procesy tego, co nazywam „Z chaosu w radość” – zapraszam z całego serca w tę podróż spotkan. Każdy z nas jest inny i inaczej to nazwie. Są różne ścieżki, nie ma jednej drogi i każdy ma swobodę wyboru kierunku w którym chce iść. Bardzo ważne jest patrzeć otwartym umysłem i nie porównywać. Mam nadzieję, że te spotkania zainspirują Ciebie, dodadzą otuchy, wnikliwości, mądrości i zachęcą do twórczego działania w zyciu

Bądzmy w kontakcie:

Natalia & This Lunar Mansion

🎵Pre-order album „Z chaosu w radość” https://natalia-thislunarmansion.com/...

🧘 online TRENING UWAŻNOŚCI I MINDFULNESS https://natalia-thislunarmansion.com/...

🌸Instagram https://www.instagram.com/natalia_and...

🌸Facebook https://www.facebook.com/ThisLunarMan...

Dziękuje za Twój czas i chęć oglądania wszystkich wywiadów!

 

Ps. Co Ola mysli o mojej nadchodzacej płycie?

'Muzyka tworzona przez Natalię ma w sobie coś nieuchwytnego i poetyckiego, czasami piosenki są delikatne, ale pojawiają się również mocniejsze i bardziej zdecydowane dźwięki. Zdecydowanie usłyszysz opowieść o wędrówce, emocjach, niekiedy pojawią się zwątpienie, strach. Głos Natalii idealnie oddaje cały wachlarz przeżyć, które większość z nas doświadcza w swoim codziennym życiu. Muzyka jest refleksyjna, wręcz filmowa, myślę że koncert z orkiestrą byłby idealnym tłem dla Natalii. Ciekawe jest to, że Natalia nie zamyka się w jednej niszy muzycznej, płyta "Z chaosu w radość" to mieszkanka gitarowych brzmień, jazzowych improwizacji, spokojnych ballad, a wszystko to łączy głos Natalii i przekaz, żeby nie ustawać w poszukiwaniach swojej drogi.' Ola Józwik